Příměstský tábor
Program & Workshopy

PROGRAM Příměstského tábora

Start: pondělí 1.července v 15.30 hod

Setkání JUNIOR SDK DANCERS: 15.45 – 17.15 v areálu SDK Riviéra

Sraz: každý den za branou SDK EUROPE, koupaliště Riviéra – Bauerova 322/7, 603 00 Brno-Pisárky; v pondělí 1. července v 15.30 hod, v ostatní dny pak 9.00 – 9.15 hod

Konec: sobota 6.července v 17.30, kde si juniora vyzvednou rodiče za bránou SDK EUROPE. Od této doby je za něj plně zodpovědný.

 

WORKSHOPY

Definice systému výběru daného počtu workshopů v rámci programu JUNIOR DIAMOND a JUNIOR GOLD:

Každý si vytiskne před SDK rozvrh workshopů, který si zvolí v registraci a potvrzení mu přijde na email. Svůj rozvrh si vezme každý s sebou na SDK. V případě PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA doladění programu WS proběhne 1. 7. 2019 společně s vedoucím.

Junioři budou rozděleni do skupin dle WS.

V kempu vždy vedoucí své svěřence dovede osobně na konkrétní stage, dle výběru workshopu, předává seznam stage managerovi, který má nad účastníky workshopu také dozor a je i nápomocen v případě potřeby či zavolání vedoucího. Stage v kempu jsou od sebe cca max. 20 m. Vedoucí v průběhu kontroluje a obchází své svěřence na workshopech, případně jim i pomáhá zvládnout taneční lekci po celou dobu. Na každé stagi bude jeden vedoucí. Vše je koordinované v těchto skupinách (cca kolem 20) dle stanoveného plánu!  Ve volném čase probíhá organizovaná sportovní aktivita nebo hry v přírodě nebo taneční opakování z ws.