Taneční tábor
Program & Workshopy

Příjezd, start: pondělí 1.července od 13.00 – 14.00 hod.
přímo ke KOLEJÍM VINAŘSKÁ – Vinařská 5, 603 00 Brno.

Odchod na Riviéru 15.00 hod. a první seznámení s areálem.

První strava: večeře (bude se podávat v areálu SDK)

Konec: sobota 6.července v 18.00, kde si juniora vyzvednou rodiče opět u kolejí Vinařská. Od této doby je za něj plně zodpovědný.

Pokud se bude chtít rodič nebo junior zúčastnit sobotního finále SDK WORLD STREET DANCE TOUR, musí si zakoupit vstupenku.

 

WORKSHOPY

Definice systému výběru daného počtu workshopů v rámci programu JUNIOR DIAMOND a JUNIOR GOLD:

Každý si vytiskne před SDK rozvrh workshopů, který si zvolí v registraci a potvrzení mu přijde na email. Svůj rozvrh si vezme každý s sebou na SDK. Výběr jednotlivých WS bude probíhat společně s vedoucími vždy den předem.

Junioři budou rozděleni do skupin dle WS.

V kempu vždy vedoucí své svěřence dovede osobně na konkrétní stage, dle výběru workshopu, předává seznam stage managerovi, který má nad účastníky workshopu také dozor a je i nápomocen v případě potřeby či zavolání vedoucího. Stage v kempu jsou od sebe cca max. 20 m. Vedoucí v průběhu kontroluje a obchází své svěřence na workshopech, případně jim i pomáhá zvládnout taneční lekci po celou dobu. Na každé stagi bude jeden vedoucí. Vše je koordinované v těchto skupinách (cca kolem 20) dle stanoveného plánu!  Ve volném čase probíhá organizovaná sportovní aktivita nebo hry v přírodě nebo taneční opakování z ws.