Powered by Smartsupp

FAQ

V kolik jsou snídaně, obědy a večeře?

Snídaně 8:30 – 10:00

Oběd 12:00 – 14:30

Večeře 18:00 – 20:30

Bude SDK Europe i za špatného počasí?

Pokud se stane, že bude během festivalu špatné počasí, nevadí, máme přichystanou i mokrou variantu a přesuneme venkovní workshopy dovnitř haly. Festival tedy probíhá za jakéhokoliv počasí.

Kde si můžu koupit SDK merch?

Náš merch si můžeš zakoupit našem eshopu. Merch pro tebe potom bude nachystaný u registrace při příjezdu. Na místě bude taky připraven merch volně k prodeji, každá varianta a velikost má ale omezený počet kusů.

Můžu si koupit individuální workshop a zúčastnit se SDK challenge?

Ne, SDK challenge není součástí ceny individuálního workshopu. Pokud si zakoupíš pouze workshopy, nemůžeš se SDK challenge zúčastnit.

Jak se dostanu na Novou Zbrojovku?

Areálu Nové Zbrojovky je nejblíže zastávka MHD – Kuldova nebo Náměstí republiky, odkud je to 8 minut pěšky. Na místo se dá dojet i vlakem na zastávku Brno-Židenice (cca 10 min pěšky).

Je na SDK Europe potřeba zakoupit denní vstup?

Pokud chceš areál festivalu přes den navštívit, není potřeba kupovat si denní vstupenku. Vstupenku potřebuješ pouze v případě, že chceš jít navštívit večerní program, parties, workshopy, nebo se chceš jít dívat na preselekce do INDUSTRA-BATTLE STAGE.

Kde si můžu koupit vstupenky na battle?

Pokud se chceš dojít večer kouknout na battly, vstupenku koupíš tady: https://tickets.sdkeurope.com/vecerni-program-1#/68

Pokud se chceš do battlu zaregistrovat a zúčastnit se preselekcí, vstupenku, koupíš tady: https://tickets.sdkeurope.com/battles

Registrace na daný battle je otevřena vždy v den preselekce do 12:00.

Jak je to s parkováním?

Pro návštěvníky je k dispozici parking v areálu Nové Zbrojovky za 10Kč/hod. Účastníci s SDK DANCER TICKET mají parking v areálu zdarma, podmínkou je nahlášení SPZ pořadateli den předem.

Můžu si na místě vyměnit eura? 

Bohužel na místě EURA nevyměňujeme.

Můžu si koupit individuální workshop na místě?

Individuální workshopy lze dokoupit i v průběhu konání samotného kempu a to pořád za tu stejnou cenu. Kupuj výhradně přes náš shop. Pokud si nevíš rady, na pokladně ti rádi pomůžeme.

Mají doprovody juniorů zdarma celý program?  

Ano, ale pouze v případě, že má junior zakoupenou celou SDK DANCER TICKET. Pokud se jedná o doprovod juniora, který má nakoupené jen individuální workshopy, nebo večerní program, je třeba, aby si jeho doprovod zakoupil svoji vlastní vstupenku. Pro vstup do areálu přes den není třeba žádná vstupenka.

Dá se do battlů registrovat na místě?

Ano, ale pouze přes náš web registraci je potřeba provést do 12:00 ve dne, kdy se preselekce a battle koná.

Kdo bude porotou na SDK challenge battlu?

Porotou SDK CHALLENGE battlu jsou diváci. O vítězi bude pomocí hlukoměru rozhodovat jejich potlesk.

Můžu v areálu platit kartou?

V restauraci, kavárně a na baru ano. Na pokladně prodáváme s platbou v hotovosti pouze merch. Všechny ostatní nákupy výhradně přes SDK shop.

Můžu si koupit individuální workshop světových mentorů i ve čtvrtek a pátek?

Určitě, můžeš si dokoupit jakýkoliv workshop zahraničních mentorů. Koupě individuálního workshopu tě pouze neopravňuje hrát SDK challenge.

Chci v průběhu kempu navštívit koupaliště Zábrdovice, které je v ceně SDK DANCER TICKET, jak se u vstupu prokážu?

Pokud se budeš chtít svlažit v průběhu kempu, stačí si na SDK OFFICE vyzvednout kartičku, která je pro naše tanečníky s SDK DANCER TICKET připravena, aby se u vstupu na koupák mohli prokázat.

Jak je to s bezpečností? 

Po celou dobu kempu jsou přítomni pracovníci pořadatele, security služba, požární dozor a kvalifikovaný zdravotník. Pořadatel ale nezodpovídá za věci odložené bez dozoru.

 

Join The Dance

Sign up to receive exclusive informations.