Příměstský tábor
Rozvrh & Workshopy

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

Start: pondělí 1. července v 15:30

Setkání JUNIOR SDK DANCERS: 15.45 – 17.15 v oblasti SDK Riviera

Místo setkání: každý den za branou SDK EUROPE, Aquapark Riviéra – Bauerova ul. Č. 322/7, 603 00 Brno-Pisárky; v pondělí 1. července v 15:30, ostatní dny v 9:00 – 9:15

Konec: sobota 6. července 17:30; junioři budou vyzvednuti rodiči za branou SDK EUROPE. Od té doby rodiče nesou plnou odpovědnost za své juniory.

Rodič si svého juniora vyzvedává každý den v 17:30 za bránou SDK EUROPE. Od této doby je za něj plně zodpovědný. Jeden rodič nebo osoba starší 18 let má po tomto čase vstup do areálu zdarma. Je nutné si u pokladen SDK EUROPE vyzvednout pásku, která platí po celý týden. Pokud se ve vyzvedávání budete střídat, je nutné si vždy vyzvednout pásku novou, proto tedy doporučujeme, ať chodí stále jeden rodič (nebo osoba starší 18 let) nebo část týdne jeden, část druhý, ať si nemusíte pokaždé vyzvedávat pásku novou.  Pokud se bude chtít rodič nebo osoba starší 18 let zúčastnit pátečního SDK SHOW a sobotního finále SDK WORLD DANCE TOUR musí si zakoupit vstupenku. JUNIOR má vstup na páteční SDK SHOW v ceně karty, sobotní finále SDK WORLD DANCE TOUR si již musí také doplatit.

WORKSHOPY

Definice systému výběru uvedených workshopů v rámci programů JUNIOR DIAMOND a JUNIOR GOLD:

Před zahájením akce SDK musí každý junior vytisknout plán workshopu, který si vybral při registraci a který byl potvrzen e-mailem. Juniori musí s sebou vzít rozvrh do SDK. Harmonogram WS bude doladěn 1. 7. 2019 ve spolupráci s vedoucími.

Junioři budou rozděleni do skupin na základě WS.

V kempu budou vedoucí osobně doprovázet juniorské skupiny, které jsou jim přiděleny na základě vybraných workshopů a předloží stage manažerovi seznam juniorských účastníků; Vedoucí také dohlíží na účastníky workshopů a v případě potřeby asistuje. Vzdálenost mezi stagemi v táboře je ca max. 20 m. V průběhu workshopů vedoucí sledují a kontrolují členy své juniorské skupiny, a pokud je to možné, pomáhají jim také zvládat lekce. V každé fázi bude jeden vedoucí. Vše je koordinováno v takových skupinách (kolem 20) na základě definovaného harmonogramu! Ve volném čase budou uspořádány sportovní aktivity nebo hry v přírodě nebo se bude konat taneční praxe s obsahem ws.