SDK Junior – Leaders

Vedoucími na SDK Junior budou profesionální tanečníci z tanečních škol, kteří mají praxi v práci s dětmi. Vedoucí mají dlouholeté zkušenosti s vedením táborů, jsou to kreativní osobnosti a svými nápady Vás zajisté nadchnou.

Náš hlavní vedoucí úspěšně absolvoval školení vedoucích táborů, akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR, je držitelem Osvědčení hlavního vedoucího dětských táborů, vydaného MŠMT ČR, dále pak držitelem Certifikátu o absolvování vzdělávací akce – lektor streetových technik, na základě akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR. Ostatní vedoucí jsou ve věku 20-30 let, a ve většině případů se našeho kempu SDK minimálně jednou účastnili a jsou tak nepostradatelnou pravou rukou vedoucího.

Existuje i varianta, kdy se o juniory nemusí starat naši SDK vedoucí, ale budou k sobě mít vlastní doprovod (rodič/ trenér/ jiná zodpovědná osoba) = varianty týdenních programů VIP JUNIOR DANCER, JUNIOR DIAMOND a JUNIOR GOLD. V tom případě se na tyto juniory nevztahuje doprovodný program SDK Junior (společenské hry, výlety) ani odborný dohled SDK vedoucích.

PODMÍNKY PRO VLASTNÍ DOPROVOD

Pokud jste rodič/ trenér/ jiná zodpovědná osoba a rozhodnete se, že nechcete využívat služeb našich SDK vedoucích a chcete se o svého tanečníka v průběhu SDK starat sami, je to možné. Juniorský tanečník si tedy v registraci vybere týdenní variantu B – s vlastním doprovodem, a pro vás budou platit tyto podmínky:

  • Získáte týdenní vstup zdarma do areálu SDK, a to formou SDK Jam Card v hodnotě 3500 Kč, která navíc obsahuje i 3 taneční workshopy (v případě, že budete mít na starosti více juniorů, můžete zdarma získat až SDK Diamond Card s 15 tanečními workshopy! Info viz zde níže)
  • Doprovod i juniorský tanečník/níci se musí registrovat přes hlavní registraci na SDK , kde si také zvolí ubytování a stravu, případně s kým budou chtít být na pokoji – podmínky a informace jsou popsány v samotné registraci.

POZOR: Čím více budete mít jako doprovod na starost, tím vyšší týdenní taneční kartu SDK Card získáte!

  • Kdo doveze 1-2 juniorské tanečníky, získá zadarmo SDK Jam Card (3500 Kč, 3WS)
  • Kdo doveze 3-4 juniorské tanečníky, získá zadarmo SDK Gold Card (4400 Kč, 8WS)
  • Kdo doveze 5-7 juniorské tanečníky, získá zadarmo SDK Gold Plus Card (5400 Kč, 8WS)
  • Kdo doveze 8 a více juniorské tanečníky, získá zadarmo SDK Diamond Card (7400 Kč, 16WS)