SDK Junior

MILUJEŠ STREET DANCE?

ZAŽIJ NEJLEPŠÍ TÝDEN V ROCE A POTKEJ SVĚTOVÉ HVĚZDY NA JEDNOM MÍSTĚ!

SDK  –  nejprestižnější mezinárodní vzdělávací festival v Evropě nabízí program a kompletní zajištění pro juniory formou tábora s vedoucími úspěšně již třetím rokem.  Naposledy se ho zúčastnilo přes 200 tanečníků do 15 let a zájem roste:)

Hlavním posláním je nabídnout  již dětem taneční vzdělání na té nejvyšší světové úrovni a dát jim tak možnost učit se od těch nejlepších lektorů a choreografů SVĚTA  a zažít strhující atmosféru SDK!!.  Celá akce nabízí bohatý program a shlédnutí nejlepších tanečníků Světa v podobě FINÁLE SVĚTOVÉ TOUR (preselekce probíhají i v Číně, Japonsku, Rusku a dalších zemích), unikátní SDK TANEČNĚHUDEBNÍ SHOW , soutěže i pro všechny mírně pokročilé účastníky, ale i  šanci pro ty zkušenější přímo  na kempu dostat se do světového finále!!!

Absolutní devizou účasti na SDK je potkat se osobně se Světovými hvězdami na workshopech a seminářích i mimo ně, učit se od nich a vidět je přímo v akci v rámci show, exhibicí, jamů apod. Každý účastník by měl mít základy street dance, aby samotnou výuku, která není rozdělena dle výkonosti zvládl.

SDK je nejlepší možnost pro street dancers, jak se zdokonalit a získat inspiraci  do dalšího roku, a to vše za bezkonkurenční cenu přímo v ČR!!
Jeden z nejoblíbenějších lektorů a úžasný člověk v historii SDK je např. světová legenda HIRO z Japonska, který letos přijede již po jedenácté!!

 

typy programů

JUNIOR GOLD TICKET (8 ws, 11–15 let)

A/ TANEČNÍ TÁBOR s vedoucími, ubytováním a jídlem
B/ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – s vedoucími, bez ubytování a s obědem

JUNIOR DIAMOND TICKET (14 ws, 11–15 let)

A/ TANEČNÍ TÁBOR s vedoucími, ubytováním a jídlem
B/ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – s vedoucími, bez ubytování a s obědem

VIP JUNIOR DANCER (no limit ws, 7–15 let)

Pouze s vlastním doprovodem. Ubytování a stravu si můžete zvolit (doprovod i tanečník) přes registraci SDK.EUROPE nebo si vybrat pouze taneční kartu a ubytování a stravu si řešit sami. Vše je v kompetenci doprovodu, který za tanečníka/y zodpovídá. Po 22.00 hod se musí doprovod pohybovat v areálu SDK se svými tanečníky za které je zodpovědný. Výhoda tohoto programu spočívá v tom, že z hlediska workshopu a programu nejsou žádná omezení.

Akce a podmínky pro doprovod k programu VIP JUNIOR DANCER

1 junior, doprovod = vstup zdarma (1350 Kč, bez programu pá, so) 

2 junioři, doprovod = zdarma SDK Jam Card (3500 Kč, 3WS) 

3 – 4 junioři, doprovod = zdarma SDK Gold Ticket (4400 Kč, 8WS) 

5 -7 juniorů, doprovod = zdarma SDK Gold Plus Ticket (5400 Kč, 8WS) 

8 a více juniorů, doprovod = zdarma SDK Diamond Ticket (7400 Kč, 15WS)

 Ceny a jednotlivé programy a co je v nich zahrnuto najdete ZDE

VEDOUCÍ SDK JUNIOR

Simona Šášková

Dlouholetá tanečnice a choreografka taneční skupiny B-Fresh působící v Brně. Má bohaté zkušenosti s vedením a organizací tanečních akcí a soustředění. Jako lektorka, pedagožka a vedoucí působí na české taneční scéně již 12 let.

Denisa Jurajdová

Tanci se věnuje už 8. rokem v taneční skupině JUST US v Olomouci. Působí zejména jako lektorka a choreografka u všech věkových kategorii.  Má dlouholeté zkušenosti s pedagogickým dozorem a lektorstvím v rámci letních táborů agentury Tapaza.

David Somberg

Dlouholetý pedagog a choreograf taneční školy Magic Free Group a účastník SDK. Věnuje se streetovým stylům, ale také jazzu a contemporary. V 16ti letech se stal lektorem a od té doby předává znalosti svým svěřencům, tvoří choreografie, vystoupení a vše spojené s tancem.

Šárka Meiarini

Již několik let se aktivně věnuje tanci. V 16ti letech se stala  lektorkou a choreografkou dětských složek v tanečních studiích NO FEET a STREET SOUL.

Adéla Menšíková

Zkušená vedoucí na táborech. Lektorka a choreografka street dance pro děti a juniory  v tanečních studiích NOFEET a STREET SOUL.

 
 

ORGANIZACE TANEČNÍHO I JINÉHO PROGRAMU

Na mail Vám před akcí zašleme pokyn, aby jste vstoupili do přihlášky a každý si individuálně v rámci počtu workshopů svého programu zvolil své workshopy, což bude v rámci organizace (Každý vedoucí má na starost a plnou zodpovědnost svoji konkrétní skupinu) možné systémem DOPOLEDNE/ ODPOLEDNE+VEČER zvolit buď workshopy v kempu nebo v hale na Výstavišti (5 min. od Riviéry). Nelze tedy v žádném případě si např. dopoledne zvolit v 10.30 workshop v kempu a v 11.00 v hale apod.!!

Ve výjimečných případech bude možné společně s vedoucími změnit workshopy v rámci jednotlivých bloků vždy den předem k večeru. SDK vedoucí se budou snažit pomáhat i na workshopu s tancem, a i případně ve volném čase trénovat, co se na workshopu naučili tak, aby si z kempu odnesli opravdu co nejvíce tanečního vzdělání a vše pochopili. V případě workshopů zahraničních lektorů juniorským tanečníkům samozřejmě vedoucí pomůže i překládat!

 

UbytoVÁNÍ

 
Koleje Vinařská BLOK A2, Vinařská 5, Brno

 Celkem: 1. 750 Kč ( 350 Kč/os/noc, není v ceně program)
A/ samostatné studentské dvoulůžkové pokoje s vlastním sociální zařízením a kuchyňkou
B/ samostatné studentské čtyřlůžkové pokoje, sociální zařízení a kuchyňka je na chodbě kousek od pokoje

Pokud spolu chcete bydlet s kamarády v jednom pokoji, vyplňte ideálně jednu přihlášku společně.
Vzdálenost cca 20 min. chůze nebo MHD do kempu na Riviéru

STRAVA

 
SNÍDANĚ, OBĚD, SVAČINA, VEČEŘE, Celkem 2150,- Kč (není v ceně programu)
start Po 1.7. večeře, konec So 6.7. oběd
Snídaně v místě ubytování formou švédského stolu: káva, čaj, mléko, nealko nápoje, pečivo (sladké, slané), klobásky, párky, vajíčka, ovoce, zelenina, müsli
OBĚD a VEČEŘE dovoz čerstvě uvařeného jídla  a výdej komfortně přímo v jídelně kempu!!
SVAČINA formou balíčků (ovoce + tyčinka apod.) 
+ pitný režim
 
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR
 
pouze OBĚD Celkem: 750 Kč (není v ceně programu)
Start Út 2.7. – konec So  6.7.
dovoz čerstvě uvařeného jídla  a výdej komfortně přímo v jídelně kempu!!
Svačinu na dopoledne i odpoledne + láhev s vodou nabalit z domu!
 

Pro více informací ohledně tanečního nebo příměstského tábora klikněte níže na:program & workshopy

 • UJIŠTĚNÍ PRO RODIČE

Nemusíte mít žádné obavy o své nezletilé dítě na Street Dance Kempu SDK,   vše máme promyšlené a zajištěné a také už tábor organizujme potřetí:

 • Zajištěné ubytování na kolejích Vinařská,  s vedoucími 
 • Junioři, kteří se zúčastní SDK JUNIOR, budou přednostně ubytováni s dalšími nezletilými osobami stejného pohlaví. Pokud bude muset být junior ubytován s osobou opačného pohlaví či s dospělým, je třeba souhlas příslušného rodiče. KE STAŽENÍ ZDE
 • Vaše děti budou STÁLE pod dohledem našich proškolených SDK vedoucích
 • Všichni SDK vedoucí již za sebou mají rozsáhlé zkušenosti na pozici vedoucích na tanečních či jiných táborech pro děti.
 • Z hlediska tancování není SDK určeno  pro úplné začátečníky, doporučujeme minimálně 1 rok zkušeností se street dance, aby účastník zvládal výuku špičkových lektorů
 • Zajištěno, že junioři nebudou mít přístup k alkoholu: Juniorští tanečníci budou mít speciální pásky, díky kterým barmani na barech hned poznají, že se jedná o juniorského tanečníka a nesmí jim tedy podávat jakékoliv alkoholické nápoje (ani energetické nápoje – např. Red Bull). Vše si pohlídají vedoucí.
 • Pohrození vyloučením z kempu v případě porušení zákazu alkoholu či kouření: Naši vedoucí budou také kontrolovat, zda junioři nepožívají nějaké vlastní či jinak získané alkoholické nápoje či cigarety, a pokud se nějaké takové porušení prokáže, bude junior z SDK vykázán, a bude o tom informován jeho rodič, který si pro juniora musí  přijet a z SDK kempu ho odvést. V tomto případě nemá účastník nárok na jakoukoliv kompenzaci.
 • Celá skupinka juniorů pod dohledem našich vedoucích bude také společně chodit na snídaně, obědy a večeře. Snídaně budou podávány v místě ubytování, obědy a večeře, pak v areálu SDK KEMPU. V případě příměstského tábora pak pouze na obědy. 

V případě příměstského tábora budou večerní workshopy  a program již na volbě rodiče (či jiné zodpovědné osoby). V případě tábora bude možné shlédnout večerní finálové soutěže pro zájemce. Hned po skončení finálových kol se celá tato skupinka juniorů přesune s vedoucími z areálu kempu zpět na Koleje Vinařská. Děti rozhodně nebudou ponocovat, a budeme se snažit, aby se do postelí dostaly vždy nejpozději kolem 23:00. Všichni junioři budou mít přísný zákaz účastnit se jakékoliv party. 

 

Doprovodný program

Vztahuje se jen pro juniory bez vlastního doprovodu!

 • Pro juniorské tanečníky bude v případě zájmu zajištěný nadrámec tancování doprovodný program. 
 • Po celou dobu kempu budou děti hrát zajímavé, poučné hry, při kterých nebude chybět zábava a sranda.                

Podmínky pro VIP JUNIOR DANCER  a jeho doprovod 

Existuje i varianta  (VIP JUNIOR DANCER), kdy se o juniory nemusí starat naši SDK vedoucí, ale budou k sobě mít vlastní doprovod (rodič/ trenér/ jiná zodpovědná osoba) – 

Pokud jste rodič/ trenér/ jiná zodpovědná osoba a rozhodnete se, že nechcete využívat služeb našich SDK vedoucích a chcete se o svého tanečníka v průběhu SDK starat sami, je to možné. Juniorský tanečník si tedy v registraci vybere program VIP JUNIOR DANCER. V tom případě se na tyto juniory nevztahuje doprovodný program SDK Junior (společenské hry, výlety) ani odborný dohled SDK vedoucích. 

Podmínky pro doprovod:

 • získáte týdenní vstup zdarma do areálu SDK (v případě, že budete mít na starosti více juniorů, můžete zdarma získat až SDK Diamond Card s 15 tanečními workshopy! Info viz zde níže)
 • Doprovod i juniorský tanečník/níci se musí registrovat v rámci jedné přihlášky přes hlavní registraci na SDK , kde si také zvolí ubytování a stravu, případně s kým budou chtít být na pokoji – podmínky a informace jsou popsány v samotné registraci.

POZOR: Čím více budete mít jako doprovod na starost, tím vyšší týdenní taneční kartu SDK Card získáte!

1 junior, doprovod = vstup zdarma (1350 Kč, bez programu pá, so)
2 junioři, doprovod = zdarma SDK Jam Card (3500 Kč, 3WS) 
3 – 4 junioři, doprovod = zdarma SDK Gold Card (4400 Kč, 8WS) 
5 -7 juniorů, doprovod = zdarma SDK Gold Plus Card (5400 Kč, 8WS)
8 a více juniorů, doprovod = zdarma SDK Diamond Card (7400 Kč, 15WS)

PROČ SE SDK JUNIOR ZÚČASTNIT

VÝHODY SDK JUNIOR

1) PRO TRENÉRA:

 • Výrazné slevy na nejlepší vzdělání na světě

2) PRO RODIČE:

 • Investují do nejlepšího tanečního vzdělání svého dítěte, děti potkají své idoly – nejlepší tanečníky na světě
 • Na celý týden se jim postaráme o dítě
 • Ve zrekonstruovaném prostředí brněnské Riviéry– krásné prostředí,  v přírodě
 • Proškolení vedoucí – forma tanečního táboru
 • Ubytování mimo hlavní kemp, nebudou na kempu v době konání večerních party

3) PRO JUNIORY:

 • Potkají nejlepší taneční hvězdy z ČR i z celého světa
 • Nejlepší vzdělání, kterého se tanečník může zúčastnit
 • Uvidí nejlepší taneční soutěže – finále SDK World Street Dance Tour
 • Zažijí jak neuvěřitelné taneční workshopy s nejlepšími tanečníky ČR i světa, tak zažijí skvělý čas u společenských a sportovních her
 • Potkají nové kamarády a to nejen z Č