Powered by Smartsupp

SDK Junior

MILUJEŠ STREET DANCE?

ZAŽIJ NEJLEPŠÍ TÝDEN V ROCE A POTKEJ SVĚTOVÉ HVĚZDY NA JEDNOM MÍSTĚ!

SDK EUROPE –  nejprestižnější mezinárodní vzdělávací festival v Evropě nabízí program a kompletní zajištění pro juniory formou pobytového nebo příměstského tábora s vedoucími úspěšně již čtvrtým rokem.  

Hlavním posláním je nabídnout  dětem taneční vzdělání na té nejvyšší světové úrovni. Mají možnost učit se od těch nejlepších lektorů a choreografů z celého světa a zažít strhující atmosféru SDK! 

Absolutní devizou účasti na SDK je potkat se osobně se světovými hvězdami na workshopech a seminářích i mimo ně, učit se od nich a vidět je přímo v akci v rámci show, exhibicí, jamů apod. Každý účastník by měl mít základy street dance, aby samotnou výuku, která není rozdělena dle výkonnosti zvládl.

SDK je nejlepší možnost pro street dancers, jak se zdokonalit a získat inspiraci  do dalšího roku, a to vše za bezkonkurenční cenu přímo v ČR!!

 

typy programů

JUNIOR DIAMOND TICKET (14 ws, 11–15 let)

A/ POBYTOVÝ TÁBOR s vedoucími, ubytováním a jídlem
B/ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR s vedoucími, bez ubytování a s obědem

VIP JUNIOR DANCER (no limit ws, 7–15 let)

Pouze s vlastním doprovodem. Ubytování a stravu si můžete zvolit (doprovod i tanečník) přes registraci SDK EUROPE nebo si vybrat pouze taneční kartu a ubytování a stravu si řešit sami. Vše je v kompetenci doprovodu, který za tanečníka/y zodpovídá.  Výhoda tohoto programu spočívá v tom, že z hlediska workshopu a programu nejsou žádná omezení.

Akce a podmínky pro doprovod k programu VIP JUNIOR DANCER

1 – 2 junioři, doprovod = zdarma SDK Jam Card

3 – 9 juniorů, doprovod = zdarma SDK Gold Ticket

10 – 19 juniorů, doprovod = zdarma SDK Diamond Ticket

20 a více juniorů, doprovod = zdarma SDK Diamond Ticket

Ceny a jednotlivé programy a co je v nich zahrnuto najdete ZDE

VEDOUCÍ SDK JUNIOR

Mirka Louthanová

Hlavní vedoucí tábora s bohatými pedagogickými i tanečními zkušenostmi. Od roku 1991 vedoucí taneční skupiny Dance Power Kroměříž a od roku 2013 pedagogický pracovník na soukromé ZUŠ D-music Kroměříž.

Denisa Jurajdová

Asistent vedoucího tábora. Tanci se věnuje už 8. rokem v taneční skupině JUST US v Olomouci. Působí zejména jako lektorka a choreografka u všech věkových kategorii.  Má dlouholeté zkušenosti s pedagogickým dozorem a lektorstvím v rámci letních táborů agentury Tapaza.

David Somberg

Dlouholetý pedagog a choreograf taneční školy Magic Free Group a účastník SDK. Věnuje se streetovým stylům, ale také jazzu a contemporary. V 16ti letech se stal lektorem a od té doby předává znalosti svým svěřencům, tvoří choreografie, vystoupení a vše spojené s tancem.

Zuzana Kadlecová

Ondřej Markus Zeman

Aktuálně čtyřiadvacetiletý student brněnských práv. S tábory má velmi bohatou zkušenost. Od sedmnácti jezdí každé léto na tábory jako vedoucí. Má taktéž čtyřletou zkušenost z vedení celého tábora v jihočeské Blatné, ale také třeba ozdravného pobytu v Bulharsku pro tři sta dětí. Mimo léto a školní povinnosti se věnuje hře na různé hudební nástroje a pohyb všeho druhu.

 
 

ORGANIZACE POBYTOVÉHO/PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA

Junioři, kteří se zakoupí JUNIOR DIAMOND TICKET, si vybírají, zda se SDK zúčastní na pobytovém nebo příměstkém táboře. Pro oba tábory bude stanoven fixní rozvrh vybraných workshopů tak, aby junioři vyzkoušeli od každého stylu něco. Po celou dobu se pohybují v doprovodu vedoucích.

UBYTOVÁNÍ

HOTELOVÁ UBYTOVNA VINAŘSKÁ

Cena: 1. 750 Kč (350 Kč/osoba/noc, není v ceně ticketu)

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Adresa: Vinařská 6, 603 00 Brno


Vzdálenost cca 20 min. chůze nebo MHD do kempu na Riviéru

STRAVA

POBYTOVÝ TÁBOR 
Cena 2150,- Kč (není v ceně programu)
 
 • zahrnuje snídani, oběd, večeři a svačinu
 • start v pondělí 6.7. večeře, konec v sobotu 11.7. oběd
 • snídaně v místě ubytování formou švédského stolu: káva, čaj, mléko, nealko nápoje, pečivo (sladké, slané), klobásky, párky, vajíčka, ovoce, zelenina, müsli
 • oběd a večeře v jídelně kempu – výdej čerstvě uvařeného jídla profesionální cateringovou firmou
 • svačina formou balíčků (ovoce + tyčinka apod.)
 • pitný režim
 
PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR 
Cena 750,- Kč (není v ceně programu)
 
 • zahrnuje oběd v jídelně kempu – výdej čerstvě uvařeného jídla profesionální cateringovou firmou
 • start v úterý 7.7., konec v sobotu 11.7.
 • svačinu na dopoledne i odpoledne + láhev s vodou nabalit z domu!
 

Pro více informací klikněte níže:

UJIŠTĚNÍ PRO RODIČE

Nemusíte mít žádné obavy o své nezletilé dítě, vše máme promyšlené a zajištěné a tábor organizujeme už několikátý rok!

 • zajištěné ubytování na kolejích Vinařská,  s vedoucími 
 • junioři, kteří se zúčastní SDK JUNIOR, budou přednostně ubytováni s dalšími nezletilými osobami stejného pohlaví; pokud bude muset být junior ubytován s osobou opačného pohlaví či s dospělým, je třeba souhlas příslušného rodiče KE STAŽENÍ ZDE
 • vaše děti budou STÁLE pod dohledem našich proškolených SDK vedoucích
 • všichni SDK vedoucí již za sebou mají rozsáhlé zkušenosti na pozici vedoucích na tanečních či jiných táborech pro děti.
 • z hlediska tancování není SDK určeno  pro úplné začátečníky, doporučujeme minimálně 1 rok zkušeností se street dance, aby účastník zvládal výuku špičkových lektorů
 • je zajištěno, že junioři nebudou mít přístup k alkoholu: juniorští tanečníci budou mít speciální pásky, díky kterým barmani na barech hned poznají, že se jedná o juniorského tanečníka a nesmí jim tedy podávat jakékoliv alkoholické nápoje (ani energetické nápoje – např. Red Bull)
 • vyloučením z kempu v případě porušení zákazu alkoholu či kouření: naši vedoucí budou také kontrolovat, zda junioři nepožívají nějaké vlastní či jinak získané alkoholické nápoje či cigarety, a pokud se nějaké takové porušení prokáže, bude junior z SDK vykázán a bude o tom informován jeho rodič, který si pro juniora musí  přijet a z SDK kempu ho odvést. V tomto případě nemá účastník nárok na jakoukoliv kompenzaci.
 • junioři na pobytovém táboře se stravují pod dohledem vedoucích
 • snídaně budou podávány v místě ubytování, obědy a večeře, pak v areálu SDK KEMPU; v případě příměstského tábora pouze na obědy

V případě příměstského tábora jsou večerní workshopy a program již na volbě rodiče (či jiné zodpovědné osoby). V případě pobytového tábora je možné se zúčastnit večerních programů pouze se souhlasem zákoného zástupce uděleným v přihlášce. Všichni junioři mají přísný zákaz účastnit se jakékoliv party. 

Podmínky pro VIP JUNIOR DANCER  a jeho doprovod 

Existuje i varianta  (VIP JUNIOR DANCER), kdy se o juniory nemusí starat naši SDK vedoucí, ale budou k sobě mít vlastní doprovod (rodič/ trenér/ jiná zodpovědná osoba).

Pokud jste rodič/ trenér/ jiná zodpovědná osoba a rozhodnete se, že nechcete využívat služeb našich SDK vedoucích a chcete se o svého tanečníka v průběhu SDK starat sami, je to možné. Juniorský tanečník si tedy v registraci vybere program VIP JUNIOR DANCER. V tom případě se na tyto juniory nevztahuje doprovodný program SDK Junior (společenské hry, výlety) ani odborný dohled SDK vedoucích. 

 

PROČ SE SDK JUNIOR ZÚČASTNIT

VÝHODY SDK JUNIOR

1) PRO TRENÉRA:

 • výrazné slevy na nabitý vzdělávací program

2) PRO RODIČE:

 • investují do tanečního vzdělání svého dítěte, děti potkají své idoly – nejlepší tanečníky na světě
 • na celý týden se postaráme o dítě
 • ve zrekonstruovaném prostředí brněnské Riviéry– krásné prostředí rozsáhlého koupaliště umístěného v přírodě
 • proškolení vedoucí
 • ubytování mimo hlavní kemp, mimo prostor konání večerních party

3) PRO JUNIORY:

 • potkají taneční hvězdy z ČR i z celého světa
 • nejkvalitnější vzdělání, kterého se tanečník může zúčastnit
 • uvidí nejlepší taneční soutěže – finále SDK World Street Dance Tour
 • zažijí jak neuvěřitelné taneční workshopy s tanečníky z ČR i zahraničí, tak skvělý čas u společenských a sportovních her
 • Potkají nové kamarády, a to nejen z ČR

Join The Dance

Sign up to receive exclusive informations.